Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.
-34% Grohe Eurosmart Cosmo virtuvinis maišytuvas, chromas-voniosguru.lt

     Friedrichas Grohe įmonę įkūrė 1936 m. Nuo tada prabėgo daugiau nei septynetas dešimtmečių, per kuriuos įgijo su nepranokstama kokybe, puikiu dizainu ir įspūdingomis technologijomis siejamą gamintojo reputaciją. Atsispirdama į savo nuolatinio technologijų tobulinimo istoriją, garsiąją dizainerių komandą ir kokybinius įsipareigojimus pirkėjams, GROHE sparčiai juda į priekį.

    GROHE maišytuvas plautuvei/praustuvui Eurosmart Cosmopolitan 32843000 - skirtas plautuvei, tačiau gali būti montuojamas ir prie ant baldų montuojamų praustuvų. Šis maišytuvas yra padengtas ypatingu GROHE StarLight® chromu, kurio dėka jis spindės ilgus metus ir bus atsparesnis įbrėžimams ir blukimui, o jo ilgametį naudojimą užtikrins GROHE SilkMove keraminė kasetė, kuri leis mėgautis tolygia ir stabilia vandens srove, tekančia iš patogiai valdomo ir be trikdžių veikiančio maišytuvo. Šio maišytuvo snapelis gali būti pasukamas 0-150-360 laipsnių kampu. Be to, dėl GROHE QuickFix sistemos, Jūs sugaišite mažiau laiko maišytuvo montavimui.

 

Grohe Eurosmart Cosmo virtuvinis maišytuvas, chromas - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 32843000
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Grohe, Eurosmart, Cosmo, virtuvinis maišytuvas, 32843000,