Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-10% Baltijos Brasta dušo durys GUNDA PLIUS , galimas profilių spalvų pasirinkimas

     UAB „Baltijos Brasta“ buvo įkurta 1996 metais. Bendrovės būstinė yra Kaune. Kituose Lietuvos ir užsienio šalių miestuose mums atstovauja patikimi ir patyrę partneriai. Ypatingi, ilgalaikiai ryšiai mus sieja su Suomija, iš kurios mūsų įmonė veiklos pradžioje pasisėmė daug patirties, naujų idėjų ir su kuria glaudžiai bendradarbiaujame. 1999 m. Ukrainoje pradėjo veikti mūsų dukterinė kompanija „Baltijos Brasta Ukraine“. Savo produkciją eksportuojame į Baltijos, Skandinavijos šalis, Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą.  „Baltijos Brasta“ sėkmingai darbuojasi keliose, visiškai skirtingose verslo srityse.

Galimi matmenys 800, 900, 1000, 1100, 1200  aukštis 1900,

Dušo sienelės padengimas – “Greiti lašai“ tai specialus, aukštos kokybės, Europos sąjungos reikalavimus atitinkantis stiklo  antikalkinis  paviršius dėl to palengvina jos valymą.

Baltijos Brasta dušo durys GUNDA PLIUS , galimas profilių spalvų pasirinkimas

  • Prekės kodas: GUNDAPLIUS
  • Garantija: 2 metai
  • Kilmės šalis: Lietuva
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Baltijos Brasta dušo durys GUNDA PLIUS, galimas profilių spalvų pasirinkimas