Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-36% 2-3 dienos Besco Otylia 1600x770mm ir 1700x770mm lieto akmens vonia

Pagal užsakymą gali padaryti vonią su persipylimu arba be persipylimo. Jeigu pageidaujate su persipylimu, tai papildomai reikės prisikomplektuoti sifoną su persipylimu. Jeigu be persipylimo prisikomplektuoti reiktų Click- Clack sifoną.

Produktai, pagaminti iš kompozito. Jie padengti su labai atsparia danga gelcoat. Naudojamas aukščiausios kokybės sanitarinis kompozitas pasižymi geru funkcionalumu ir estetika. Produktai pagaminti iš šios medžiagos yra lygaus paviršiaus su labai aukštu patvarumu ir spalvos atsparumu. Antibakterinio Gelcoat sluoksnio savybės padeda išlaikyti produktą švarų ir neleidžia bakterijoms plėstis, kurios dažnai yra pagrindinė problema, vonios kambaryje.

Besco Otylia 1600x770mm ir 1700x770mm lieto akmens vonia

  • Prekės kodas: OTYLIA
  • Garantija: 10 metų
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Prieinamumas: 2-3 dienos

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Besco, Otylia, lieto akmens vonia