Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-30% Dušo komplektas Hansgrohe Croma 160 su termostatiniu maišytuvu-voniosguru.lt

Komplektą sudaro termostatinis maišytuvas, stacionari dušo galva, rankinis dušas, dušo žarna. Stacionarios galvos skersmuo 160 mm, rankinio dušo galvos 100 mm. Stacionarios dušo galvos pralaidumas 16, rankinio dušo 10-19 litrų per minutę.

Garantija 5 metai.

Prausiantis po dušu, galime patirti karšto arba šalto vandens šoką kol nureguliuosime jo reikiamą temperatūrą. Reguliuojant mechaniškai, tai gali trukti keliolika sekundžių. Tačiau šios nemalonios prausimosi pradžios galime išvengti, įsirengę termostatinį arba kitaip - savireguliuojantį maišytuvą. Turint tokį maišytuvą, reikiamą vandens temperatūrą užteks nustatyti vieną kartą - visais kitais kartais tereikės reguliuoti vandens srovės stiprumą. Net ir trumpam išjungus srovę ir vėl ją įjungus, vandens temperatūra nebus pasikeitusi.

 

Dušo komplektas Hansgrohe Croma 160 su termostatiniu maišytuvu - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 7135000
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Dušo komplektas, Hansgrohe, Croma 160, su termostatiniu maišytuvu, 27135000,