Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-28% Hansgrohe dušo sistema su termostatu Crometta 160 1jet Showerpipe, EcoSmart 9l/min, balta/chromas-voniosguru.lt

      Hansgrohe Crometta 160 (27265400) - tai stacionarus dušo komplektas. Į šią sistemą įeina termostatinis dušo maišytuvas, dušo žarna, stovas su stačionaria dušo galva ir rankine dušo galvute. Hansgrohe gamykloje sukomplektuota dušo sistema, siekiant palengvinti vonios kambario įrangos įsigijimą. Visos reikalingos dušo sistemos dalys patiekiamos vienoje pakuotėje.
      Dušo sistemos stacionarios galvos skersmuo yra 16 cm. Vandens purškimo tipas - "lietaus efektas". Šis efekto dušo galvutėse vanduo maišomas su oru, tad krentantis vanduo tampa lengvesnis ir švelnesnis. Dušo sistemos stacionarią galvą laikanti alkūnė yra 35cm ilgio. Rankinė dušo galvutė yra 10cm skersmens. Maksimalus galvutės vandens pralaidumas - 9 l/min. Vandens purškimo tipai keičiami sukant galvutės diską.

       Purškimo tipai - "Lietaus efektas", įprastinis, "Shampoo spray", "Massage spray". Termostatinio maišytuvo vandens pralaidumas - 30l/min. Maišytuvas turi saugų, temperatūrinį užraktą. Pasiekus 40 laipsnių vandens temperatūrai, maišytuvas nepraleis vandens, tokiu būdu apsaugodamas nuo galimų apsiplikymų. Maišytuvas taip pat turi "Eco stop" mygtuką, kurį paspaudus, vandens pralaidumas sumažėja iki 10l/min

Hansgrohe dušo sistema su termostatu Crometta 160 1jet Showerpipe, EcoSmart 9l/min, balta/chromas - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 27265400
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Hansgrohe dušo sistema su termostatu Crometta 160 1jet Showerpipe, EcoSmart 9l/min, balta/chromas