Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-30% SmartControl termostatinis dušo maišytuvas su dušo komplektu Euphoria

Friedrichas Grohe įmonę įkūrė 1936 m. Nuo tada prabėgo daugiau nei septynetas dešimtmečių, per kuriuos įgijo su nepranokstama kokybe, puikiu dizainu ir įspūdingomis technologijomis siejamą gamintojo reputaciją

GROHE SmartControl technologija leidžia  reguliuoti vandens tiekimą paprastu paspaudimu ir rodyklės mygtuku. EcoJoy technologija leidžia sumažinti vandens sąnaudas. Naudodamiesi GROHE TurboStat technologija, galėsite mėgautis nuolatine vandens temperatūra .

GROHE SafeStop mygtukas riboja temperatūrą iki 38 ˚C, todėl jums nereikės jaudintis, kad temperatūra yra per aukšta. Dėl papildomos saugumo termostatas yra aprūpintas GROHE CoolTouch technologija, kuri garantuoja, kad termostato korpusas nebus pernelyg karštas.

"EasyReach" plotas papildo praktiškumą, nes šampūnas ar muilas visada bus prie jūsų rankos. Atspindintis chromo plovimas "GROHE StarLight" išsaugos nepriekaištingą išvaizdą ilgiems metams.

 

SmartControl termostatinis dušo maišytuvas su dušo komplektu Euphoria

  • Prekės kodas: 34719000+27231001
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: SmartControl termostatinis dušo maišytuvas su dušo komplektu Euphoria, 34719000, 27231001