Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-42% Ifö Sign unitazas su universaliu pajungimu 6862+99263-voniosguru.lt

   Ifo Sign klozetas gaminamas su vientisu bakeliu, kad būtų lengviau valyti. Po keramikiniu bakeliu yra atskiras plastikinis vandens bakelis. Vanduo niekada nesiliečia su porcelianu, todėl bakelio išorė niekada nerasoja ir dėl to nesikaupia dulkės ir nešvarumai. Fresh WC/Gaiva WC tabletės skleidžia gaivų kvapą, unitazą lengviau valyti ir kaskart, kai nuleidžiamas vanduo, jos nudažo vandenį melsvai.

 

  Standartinę komplektaciją sudaro klozetass su vientisu bakelio gaubtu, kad valyti būtų lengviau, ir Fresh WC/Gaiva WC (po nuleidimo mygtuku įmetama higienos priemonės dozė). Universalus modelis, kurį galima statyti visur. Kampe, toliau nuo nutekamojo vamzdžio, jei šis yra ne iškart už unitazo. Spalva tik balta. Blizgančio chromo mygtukas, taupantis vandenį dvigubas nuleidimas 4/2 l.

Fresh WC. Paprasčiau ir higieniškiau valyti !

Pamirškite nehigienišką darbą, kai reikdavo prikabinti, nuimti ir po to dar išmesti senamadišką kvapų blokelį.

Įvairūs kabinami ant puodo krašto sprendimai trukdo vandeniui išplauti visą puodą, ypač po kraštu, kur lengvai prikimba nepageidaujami nešvarumai ir bakterijos.

Del to tenka kelis kartus nuleisti vandenį taip daugiau jo sunaudojant, ir ne visada yra malonu valyti bei keisti prikabintą daiktą.

Su „Fresh WC” dozuojama higieniškai, per nuleidimo mygtuką.

„Fresh WC” yra visiškai naujas sprendimas, kuris genialiu būdu pasirūpina nuolatine unitazo gaiva – geru kvapu ir švaria išvaizda.

Be to „Fresh WC” palengvina ir patį valymo darbą - sumažina kalkių nuosėdų grėsmę. Nuleidžiamo vandens kelyje niekada nebus jokio kliuvinio. Taip pat yra geresnė darbo higiena.

Visa tai tik todėl, kad naudojama viena „nematoma” tabletė, kurią tiesiog įdedate į unitazo vidų.

Tiesą sakant Jums daugiau niekada nebereikės rūpintis, kad unitazas nebeatrodo gaiviai. Viskas yra taip paprasta, praktiška ir higieniška, kad greitai tiesiog taps kasdiene rutina.

Šis gaminys padengtas Ifö Clean, nauja ir lengvai valoma danga.

Unitazo vandens pajungimui naudoti kampinį ventilį 1/2"x1/2".

 

Ifö Sign unitazas su universaliu pajungimu 6862+99263- Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 686200081+99263
  • Garantija: 2 metai
  • Kilmės šalis: Švedija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Ifö Sign, klozetas su universaliu pajungimu 6862+99263