Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-21% Pakabinama bide Gustavsberg Nautic, 55989901-voniosguru.lt

   1825 metais Gustavsberg pradėjo gaminti porceliano gaminius ir šiandien yra vienas pirmaujančių prekės ženklų porceliano gamyboje. Ilgametės istorijos priežastis yra aukščiausi gamybos standartai ir šiuolaikiškas dizainas. Gustavsberg misija yra pasiūlyti klientams šiuolaikiškus vonos sprendimus, kurie leis pajusti ypatingą komfortą. Gustavsberg – Skandinaviško dizaino, aukščiausios kokybės produktai su išmaniomis funkcijomis – geriausias sprendimas pilnai sukomplektuotam vonios kambariui.


„Nautic“ – tai nekeliančių triuškmo, gražių ir funkcionalių produktų linija, kupina inovatyvių sprendimų. Be to, šios linijos produkcijos natūralus ir harmoningas dizainas puikiai atspindi jos devizą – sukurta pagal Jus.

Naująja vonios produktų linija buvo siekta sukurti patraukliausią ir labiausiai įkvepiančią „Gustavsberg” vonios įrangą. Profesionalus bei vartotojus ši linija sudomins savo dizainu bei unikaliomis savybėmis, kurių dėka „Nautic“ produktai ateityje tikriausiai taps klasika. Kuriant naująją liniją, buvo išlaikyti ir vieni svarbiausių keliamų reikalavimų – aukšta „Gustavsberg” produktų kokybė ir prieinama kaina.

Kūrybos darbus tarptautinį pripažinimą pelniusi „Myra Industriell Design” dizainerių komanda pradėjo prieš dvejus metus. „Norėjome sukurti kažką absoliučiai naujo, kad akį traukiantys produktai taptų standartu. Taip pat norėjosi, kad gaminiai būtų ryškių ir išskirtinių formų.

Būtent tokia ir yra „Nautic” vonios įrangos linija: elegantiška, akiai patrauklių harmoningų linijų, o kartu ir praktiška bei lengvai valoma“, - sako Peter Nordgren, „Myra Industriell Design” gamybos dizaineris.

„Nautic” – tai pilna vonios kambario įrangos linija, kurią sudaro klozetas, bidė, kriauklė, vonia, maišytuvai bei vonios kambario baldai. Visa produkcija pasižymi harmoningomis formomis, integruotomis inovacijomis, kurių dėka įranga veikia itin tyliai ir ilgiau išlieka švari.

 

Pakabinama bide Gustavsberg Nautic, 55989901:

 •     Spalva Baltas
 •     Serija Nautic
 •     Garantija 5 metai
 •     Gaminio tipas Pakabinama bide
 •     Matmenys 345x500 mm

 

Pakabinama bide Gustavsberg Nautic, 55989901- Voniosguru.lt

 • Prekės kodas: 55989901
 • Garantija: 25 metai
 • Kilmės šalis: Švedija
 • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
  Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Pakabinama bide, Gustavsberg Nautic, 55989901