Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-9% Viega potinkinis WC rėmas Eco Plus, pažemintas su tvirtinimais 718336+460440-voniosguru.lt

   Viega potinkinis WC rėmas Eco Plus, pažemintas, 718336

    Universalus vandens nuleidimo mygtuko montavimas - iš priekio arba iš viršaus
    Vandens nuleidimas - 3 ir 6/9 litro

   Viega Eco Plus - tai kokybiška ir taupi sistema, išsiskirianti stabilia konstrukcija bei patogiu montavimu. Sistema pasižymi ne vienu privalumu, tokiu kaip: milteliniu būdu dažytas rėmas, individualiai reguliuojamas ir nustatomas kabinamos keramikos tvirtinimo aukštis, sertifikuota garso izoliacija, reguliuojamo gylio alkūnė, palengvinanti prijungimą prie kanalizacijos sistemos. Viega Eco Plus sistemoje yra vandenį taupantis Viega potinkinio nuplovimo bakelis Visign 2(nuleidimas 3/6l.), kuriam galima pritaikyti Visign kolekcijos vandens nuleidimo mygtukus, kuriuos Jūs galite pasirinkti savo nuožiūra kategorijoje "vandens nuleidimo mygtukai". Pakanka lengvo spustelėjimo ir dviejų kiekių nutekėjimo ventilis įjungia plovimą - mažesniu arba didesniu vandens kiekiu. Tai pažemintas rėmo variantas. Vandens nuleidimo mygtukas yra užsakomas atskirai ir tvirtinamas iš rėmo priekio arba viršaus. Prie potinkinio rėmo rekomenduojame įsigyti potinkinio rėmo tvirtinimo elementus (kodas 460440) , bei tarpinę pakabinamam WC puodui (kodas 9200010).

VIEGA - akivaizdus pranašumas! Viega atitinka aukščiausius reikalavimus produktų kokybei, klientų aptarnavimui, patikimam tiekimui ir aukšto lygio servisui. Viega - įmonė dirbanti rinkoje daugiau nei 100 metų, savo asortimente turinti daugiau nei 14000 pavadinimų prekių, visos prekės gaminamos 5 moderniose gamyklose Vokietijoje ir JAV!

 

Viega potinkinis WC rėmas Eco Plus, pažemintas su tvirtinimais 718336+460440 - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 718336+460440
  • Garantija: 10 metų
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Viega, potinkinis WC rėmas Eco Plus, pažemintas su tvirtinimais, 718336, 460440