Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-36% Grohe Eurosmart Cosmopolitan virtuvinis maišytuvas chromas-voniosguru.lt

    Eurosmart Cosmopolitan linijos virtuvinis maišytuvas išsiskiria patvarumu ir yra lengvai prižiūrimas.

        Sklandų ir ilgaamžį veikimą garantuoja preciziškai sukurta GROHE SilkMove keraminė kasetė. Funkcionalumas, patrauklumas ir prieinama kaina - taip Eurosmart Cosmopolitan virtuvės maišytuvą apibūdina daugybė patenkintų GROHE klientų.

       Vidutinio aukščio snapas puikiai tinka tiek didelėms, tiek mažoms virtuvėms. Lenktas ir paaukštintas snapas praplėčia mažos plautuvės funkcionalumą, tad be problemų pripildysite gilius indus.

      Šis maišytuvas puikiai tinka daugiafunkcinėms ir dviguboms kriauklėms, nes lengvu judesiu galėsite sukioti snapą ir taip laviruoti tarp skirtingų kriauklių ar atliekamų darbų.

      Idealiai tinka kiek siauresnei ar glaudžiai įmontuotai virtuvės kriauklei ir vonios praustuvui. Čiaupas lengvai sukiojamas, tačiau ne daugiau kaip  140˚ kampu. Dėl to galėsite likti ramūs, kad sukiojant čiaupą  nepaliesite sienos ar kitų supančių objektų.

     Maišytuve integruota GROHE SilkMove kasetė leis reguliuoti vandens temperatūrą ir srautą lengvu rankos prisilietimu. Vokiška GROHE kokybė užtikrina produkto ilgaamžiškumą ir sklandų naudojimąsi ištisus metus.

    Mūsų Easy Installation supaprastinto montavimo sistema leidža lengvai ir patikimai atlikti montavimo darbus patiems. Lanksčios pajungimo žarnelės ir nuosekli intrukcija palengvina darbą, tad taip išvengsite streso. Net profesionalus montuotojas Jums padėkos, kad pasirinkote šią sistemą.

    GROHE Eurosmart Cosmopolitan – rafinuoto dizaino maišytuvų linija. Šioje kolekcijoje rasite naujausio dizaino ir aukščiausios kokybės derinius. Elegantiškas maišytuvo korpusas pereinantis į ryškių linijų svirtį sudaro vientisą išskirtinę išvaizdą, kuri puikiai papildys Jūsų namų modernų stilių. Pažangios technologijos, tokios kaip GROHE StarLight arba GROHE SilkMove, užtikrina ilgalaikį paviršiaus blizgesį bei pastovią ir lengvai valdomą vandens tėkmę, kad galėtumėte mėgautis visapusiu komfortu.

    Atraskite GROHE Eurosmart Cosmopolitan kolekciją, kurioje aukščiausia kokybė susilieja su ilgaamžiu dizainu.

Grohe Eurosmart Cosmopolitan virtuvinis maišytuvas chromas - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 30193000
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Grohe, Eurosmart Cosmopolitan virtuvinis maišytuvas, 30193000,