Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-25% Gustavsberg Nautic įleidžiamas praustuvas 5545, 450x360mm-voniosguru.lt

Gustavsberg Nautic įleidžiamas praustuvas 5545, 450x360mm

    Su anga maišytuvui
    Įleidžiamas į stalviršį
    Matmenys: 450x360x150mm
    Galima užsakyti praustuvą su C+ danga*

* C+ (Ceramic Plus) danga – paviršius neleidžiantis kauptis nešvarumams. Paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios dalelės. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ankstesne švara.

„Nautic“- yra naujausias ir plačiausias produktų asortimentas, į kurį įeina daugelio poreikius atitinkantys modeliai. Elipsės formos modelis yra patogus, patrauklus ir sudaro puikų įspūdį. „Nautic“ baldų asortimentas apima ir stalviršius integruojamiems praustuvams.

Gustavsberg
Villeroy & Boch Gustavsberg centrinis ofisas yra netoli Stokholmo, Värmdö miestelyje, Švedijoje. Kompanija priklauso vokiečių Villeroy&Boch AG Grupei, vienai iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje. Pirmuosius gaminius iš keraminio porceliano pradėjo gaminti 1825 metais, ir išaugo į vieną populiariausių prekinių ženklų šiame sektoriuje, Švedijoje. Gustavsberg įsitikinę, jog pagrindinė priežastis kodėl jie taip ilgai ir sėkmingai išlaiko savo pozicijas yra tai, kad sugebėjo suderinti tradicijas su moderniomis technologijomis ir ilgaamžišku dizainu.

Gustavsberg Nautic įleidžiamas praustuvas 5545, 450x360mm - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 55459901
  • Garantija: 10 metų
  • Kilmės šalis: Švedija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!