Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-26% Pastatomas praustuvas PAA Bel Canto 800x470 mm-voniosguru.lt

PAA Bel Canto 800x470 mm praustuvas yra šiuolaikiško dizaino ir švelnių linijų, tad tikrai papuoš Jūsų vonios kambarį. Speciali akmens masės liejimo technologija PAA (Latvija) gamintojams leidžia sukurti subtilių formų, linijų ir ilgaamžiškus praustuvus, kuriais džiaugsitės ne vienerius metus. PAA išgaunama akmens masė yra tvirta, turinti blizgumo, atspari cheminėmis medžiagom ir lengvai valoma. Akmens masė ilgai išlaiko šilumą.

Pastaba: Praustuvas statomas ant stalviršio arba įleidžiamas. Praustuvas gali būti su persipylimo anga arba be jos, jeigu pageidaujate be persipilymo angos nuroduykite užsakydami komentare, standartiškai praustuvai užsakomi su persipilymo anga.

    Gamintojas: PAA;
    Spalvos : Balta;
    Matmenys:  800 mm x 470 mm;
    Medžiaga: Akmens masė;

 

Pastatomas praustuvas PAA Bel Canto 800x470 mm - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: IBEL/00
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Latvija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Pastatomas praustuvas PAA Bel Canto 800x470 mm, IBEL/00,