Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-25% Pristatome per 2-4 d.d. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių. Rankšluosčių džiovintuvas  A01-voniosguru.lt

Terma gamintojo rankšluosčių džiovintuvas “A01”, puikiai tinka tiems kurie nori paprastumo. Gyvatukas puikiai tinka rankšluosčių džiovinimui. Jus galėsite pasirinkti norimus matmenys. Ranškluosčių gyvatukas A01 gali būti tik baltos spalvos.

Rankšluosčių džiovintuvas gali būti:

 

  • vandeninis,  papildomai reikia įsigyti termoreguliatoriu
  • elektrinis, papildomai reikia įsigyti kaitinimo elementa (tena)
  • kombinuotas, šildomas tiek elektra tiek vandeniu, papildomai reikia įsigyti tena ir reguliatoriu.

 

Įspėjimas: senos statybos daugiabučiuose ir namuose, kuriuose rankšluosčių džiovintuvas jungiamas prie karšto vandens sistemos, šio džiovintuvo naudoti negalima.

Rekomenduojame pasirinkti teno galingumus pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas: 820x530 1060x530 (300w) 130x530 600w

Rankšluosčių džiovintuvas A01 - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: A01
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!