Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-25% Rankšluosčių džiovintuvas Terma DOMI-voniosguru.lt

Puikaus dizaino “Terma” gamintojo rankšluosčių džiovintuvas “Domi”, sukurtas pagal klientų pageidavimus, puikiai tinka tiems kurie nori paprastumo. Gyvatukas puikiai tinka rankšluosčių džiovinimui, yra patogus ir praktiškas yra pakankamai vietos pakabinti rankšluosčius, yra didesni tarpai kas suteikia patogumo rankšluosčiams išdžiovinti. Jus galėsite pasirinkti norimus matmenys, spalvas galėsite rinktis iš gamintojo pateikto spalvyno arba iš RAL paletės – tai puiki galimybė tiems kas nori paslėpti gyvatuką arba padaryti jį kaip tik matomu.

Rankšluosčių džiovintuvas gali būti:

 

  • vandeninis,  papildomai reikia įsigyti termoreguliatoriu
  • elektrinis, papildomai reikia įsigyti kaitinimo elementa (tena)
  • kombinuotas, šildomas tiek elektra tiek vandeniu, papildomai reikia įsigyti tena ir reguliatoriu.

 

Įspėjimas: senos statybos daugiabučiuose ir namuose, kuriuose rankšluosčių džiovintuvas jungiamas prie karšto vandens sistemos, šio džiovintuvo naudoti negalima.

Rekomenduojame pasirinkti teno galingumus pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas: 786x400 786x500 (300w) 786x600 1116x400  (400w)  1116x500 1116x600 1479x400  1479x500  (600w) 1479x600 (800w)

 

 

Spalva galite padidinti ir pasirinkti paspausdami ant pasirinkimo.

Rankšluosčių džiovintuvas Terma DOMI - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: DOMI
  • Garantija: 8 metai
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Gyvatukas, Domi, Rankšluosčių džiovintuvas, terma