Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-32% 2-3 dienos MELT stiprus valiklis užsikimšusiems vamzdynams

MELT sudėtyje yra specialios antikorozinės medžiagos, kurios suteikia produktui didelį efektyvumą, nepaveikiant vamzdynų, pagamintų   iš tokių medžiagų kaip plastikas, švinas, plienas, geležis, keramika ir kt. Jis neužteršia vandeninio sluoksnio ar vandens surinkimo konteinerių. Produkto dozavimas yra lengvai kontroliuojamas, pagal lygio indikatorių, kuris leidžia vartotojui tiksliai keisti naudojamo produkto kiekį. Ši sistema garantuoja ne tik tikslų naudojimą, bet ji taip pat leidžia išvengti produkto nutekėjimo. MELT yra pagamintas sieros rūgšties pagrindu ir jis visiškai biodegraduoja per kelias minutes, jei, pabaigus atkimšimo operaciją, vamzdynas yra gausiai nuplaunamas vandeniu.

 

NAUDOJIMAS: išleiskite vandenį (1). Įstatykite plastikinį piltuvėlį į kanalizacijos vamzdį ar drenažą ir lėtai pilkite MELT (2). Palaikykite 20-30 ir nuplaukite naudojant šaltą vandienį.

 

MELT stiprus valiklis užsikimšusiems vamzdynams

  • Prekės kodas: MELT
  • Garantija: 2 metai
  • Kilmės šalis: Italija
  • Prieinamumas: 2-3 dienos

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: MELT, valyjklis vamzdynams