Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-22% PAA Akrilinė vonia Rumba, 1570x1570 mm-voniosguru.lt

PAA vonios visiškai paruoštos montavimui. jos įtvirtinamos ant metalinio rėmo, sukurto atskirai kiekvienam vonios modeliui. Vertikalios atramos jungia rėmą su viršutinio vonios pakraščio perimetru. Todėl net pačios didžiausios vonios neišlinksta dėl vandens kiekio ir žmogaus svorio.

PAA konstruktorių sukurtas vonios rėmas gali būti išardomas, kad net didelės vonios tilptų pro siauras duris ar koridorius.

Sanitarinis akrilas – ypatinga sintetinė medžiaga tinkama gaminti vonioms.

Akrilo produkcijos gamybai PAA naudoja kompanijos Armour Plastics Ltd (Dižioji Britanija) termoformuojantį įrenginį .
PAA gaminiams naudoja sanitarinio akrilo PMMA 4 ir 5 mm Altuglas ® CS lapus pagamintus kompanijoje Altuglas International . Akriliniai lapai Altuglas ® CS atitinka EC standartą EN 263 ir nuo 1991 m sertifikuoti AFNOR .
Akriliniai paviršiai pasižymi veidrodiniu lygumu ir stiprumu , vonios ilgaamžiškos, lengvai priežiūrimos ir atitinka būtinus higieninius reikalavimus.
PAA gaminių iš sanitarinio akrilo privalumai:

Armuojantis stiklo pluošto sluoksnis ir 3-4 mm poliesterinių dervų sluoksnis, papildomai sustiprintas 22 mm vonios pagrindas .
Putų poliuretano sluoksnis PROFIHEAT- papildomai išlaiko šilumą, užtikrina reikiamą garso izoliaciją ir apsaugo nuo mechaninių pažeidimų.
Patvarus metalinis karkasas reguliuojamas kojelių pagalba- nesunkiai sumontuojamas ir išmontuojamas nedideliuose vonios kambariuose.
Lengvai pritaikomos dekoratyvinės uždangos.

PAA Akrilinė vonia Rumba, 1570x1570 mm - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: VARU/00
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Latvija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: PAA, Akrilinė vonia, Rumba