Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.

Apie mus

Kas mes?

Voniosguru.lt – Tai vonios kambario ir virtuvės įrengimo specialistai, kurie padės jums išsirinkti norimas prekės, padėsime jums išsirinkti, teikiame profesionalias konsultacijas tiek techniniais tiek dizaino klausimais.

Kodėl mes?

Mums svarbu patenkinti kliento poreikius, mums labai svarbi jūsų nuomonė,  nuolat bendraujame su gamintojais, vykstame į apmokymus, todėl galime tiesiogiai atstovauti garsiausius gamintojus ir pateikti geriausius sprendimus, kurie gali padėti įgyvendinti jūsų svajonę.

Koks pasirinkimas?

Atstovaujame garsiausius gamintojus tokius kaip Hansgrohe, Grohe, Villeroy&Boch, Laufen, Jika ir kt. , pas mus galite rasti tiek klasikinio stiliaus tiek moderno stiliaus  prekės.

Nuolaidos?

Nuolat stengiamės suteikti geriausias kainas mūsų klientams, pritaikyti papildomas nuolaidas, radote pigiau? parašykite mums, pasiūlysime pigiau!