Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.

Dušo įranga

Posted by admin 2018.08.19 0 Comment(s)

Kiekvienas rytas dažniausiai prasideda būtent duše. Todėl labai svarbu, kad dušo lietaus galva turėtų patogius išmatavimus. Dažniausiai dušo lietaus galvos būna 20 cm,  25 cm arba 30 cm skersmens. Pasirenkant dušo galvos dydį reikėtų atsižvelgti į tai, ar naudosite tik dušo lietaus galvą, ar tik dušo galvutę.

 

Pasirinkimas

Galima rinktis potinkinę  arba viršinkinę dušo įrangą.  Tiems, kas nori sutapyt vietos, patariame rinktis potinkinę dušo sistemą, kuri yra ypač patogi eksplotavime.

 

 

 

 

 

Spalvų pasirinkimas

Dauguma gamintojų siūlo nudažyti ar kitaip padengti maišytuvus. Dažniausiai siūlomi standartiniai chromoto padengimo maišytuvai, kurie turi patraukliausią kainą.  Kai kuriuos maišytuvus, dušo įrangą, galima padengti nikeliu, aukso ar bronzos paviršiumi. Rinkoje taip pat sparčiai paplito juodos arba baltos spalvos  maišytuvai.

 

 

Valymas ir priežiūra

Chromuoti maišytuvai

Valyti  chromuotus maišytuvus reikia  atsargiai. Turi būti naudojamos tam tikros kempinės,  kurios nepalieka įbrėžimų. Tokiems maišytuvams valyti naudojamos priemonės be stiprių cheminių pagrindu sukurtų valiklių.

Juodi ir balti maišytuvai

Juodais dažais padengtus maišytuvus reikia valyti su kempine,  kuri nepaliktų įbrėžimų, kitaip maišytuvo dažai gali būti subraižyti ir tektų ieškoti kur jį  perdažyti. Tokiems maišytuvams valyti galima naudoti įprastus valiklius,  skirtus santechniniams įrenginiams, vengiant stipriais cheminiais pagrindais sukurtų valiklių.

 

 

Nikeliuoti arba bronziniai maišytuvai

Nikelio ir bronzos spalvos maišytuvus galima valyti įprastai, nenaudojant stipriais cheminiais pagrindais sukurtų valiklių, taip pat naudoti kempinę, kurį nepaliktų įbrėžimų.

 

 

Pritaikymas 

Voniosguru.lt – galite pasirinkti norimos spalvos maišytuvus – juodos, baltos arba bronzos, aukso spalvos maišytuvus.  Taip  pat, renkantis dušo sieneles ar dušo kabinas,  galime pasiūlyti dažytus profilius. Galime suderinti  atspalvius tarp maišytuvų ir dušo kabinos - įrengiant  Jūsų svajonių vonios  kambarį.