Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.

Gyvatuko pasirinkimas

Posted by admin 2018.08.19 0 Comment(s)

Mūsų vonios kambarį, ypač senos statybos namuose, dažniausiai šildo gyvatukas. Jis yra naudojamas džiovinant šlapius rankšluosčius ir skalbininius.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad senos statybos daugiabučiai naudoja karšto vandens cirkuliaciją. Tokiems gyventojams reikėtų rinktis žalvarinius gyvatukus, kurie yra atsparūs korozijai, todėl pasižymi ilgaamžiškumu bei patikimumu. Dažniausiai tokie rankšluosčių džiovintuvai neturi tokio grožio kaip plieniniai gyvatukai,  kurie turi įvairias spalvas bei patrauklų dizainą. Tačiau mes galime pasiūlyti Jums nudažyti Jūsų norimą džiovintuvą juodai, baltai arba pagal RAL spalvyną. Jums tik reikėtų išsirinkti mūsų internetinėje parduotuvėje norimą gyvatuko spalvą ir mes jį pagaminsime pagal Jūsų pageidavimus.

 

           Voniosguru.lt  parduodami rankšluosčių džiovintuvai visi  atsparūs drėgmei ir pritaikyti rankšluosčių džiovinimui. Jeigu gyvenate naujos statybos name arba daugiabutyje, kuriuose  nevyksta pastovi karšto vandens cirkuliacija, mes Jums galime pasiūlyti platų gyvatukų asortimentą. Dauguma rankšluosčių džiovintuvų gali būti dažomi pagal RAL spalvyną arba pagal pačios gamyklos palečių spalvas. Jeigu naudosite tik elektrinį gyvatuką,  galite rinktis tiek iš žalvarinių, tiek iš plieninių rankšluosčių džiovintuvų.

 

Matmenys ir pajungimai

Jeigu Jūsų gyvatukas sugedo ir yra nebepataisomas, ieškote naujo, bet nenorite daryti papildomo remonto, Jums reikėtų išsimatuoti tikslius gyvatuko matmenis ir atstumus tarp vamzdžių bei tvirtnimų, kad gyvatukas atitiktų senojo išmatavimus.

 

 

 

 

 

 

 

Rankšluosčių džiovintuvų pajungimai

Elektrinis

         Jeigu pasirinkote elektrinį gyvatuką, prieš naudojantis reikia pasidomėti kokiu principu jis veikia. Dažniausiai gyvatukas atkeliauja iš gamintojo be reguliatoriaus – kaitinimo elemento bei tusčias viduje. Ką tokiu atveju daryti?

  1. Nusipirkti kaitinimo elementą .
  2. Užsisakyti rankšluosčių džiovintuvo paruošimo paslaugą.

 

 

 

 

                  Kombinuotas rankšluosčių džiovintuvas

 

Jeigu nusprendėte, kad žiemą norite šildytis šildymo sistemos pagalba, o kai šildymo sezonas baigsis, naudotis elektra -Jums reikia papildomai įsigyti termoreguliatorių ir kaitinimo elementą. Norint pajungti termoreguliatorių, būtinai pasirūpinkite iš anksto, kad iš vienos pusės pajungimas tarp vamzdžių būtų 5 cm.

 

 

 

 

 

 


Vamzdžiai jau išvesti ir atstumas 50 mm tarp vamzdžių? Prie tokio gyvatuko  Jums reikalingas kampinis ventilis. Ant jo montuojasi termostatinė galvutė ir T formos trišakis, per kurį jungiasi kaitinimo elementas – tenas.