Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-29% Grohe Euphoria Cosmo rankinė dušo galvutė, 9,5l, chromas-voniosguru.lt

   GROHE gaminiai užtikrina idealią vandens srovę, kad visuomet galėtumėte mėgautis vandens teikiamais malonumais. Sumaniai suderintas dizainas bei vidaus detalės užtikrina gerokai mažesnes vandens sąnaudas. Analogų neturintys gaminiai išsiskiria optimalia kokybės, dizaino ir pažangių technologijų derme. GROHE gaminių grožis slypi ne tik detalėse, o jų dizainas nėra vien funkcijų įdiegimas, suteikiant atitinkamas formas. GROHE bendrovė didžiuojasi savo gaminių kokybe ir eksploatacinėmis savybėmis. GROHE gali užtikrintai pareikšti, jog gaminiai, medžiagos ir gamybos procesai atitinka pačius aukščiausius standartus – jie patikrinti moderniausiais bandymais.
Produkto aprašymas

  •        GROHE Euphoria Cosmopolitan Stick 1 purškimo rankinis dušas su 9,5 L EcoJoy funkcija, kurį gali sumažinti vandens sunaudojimą iki 40%, nesukeliant grėsmės dušo sistemos veikimui.
  • "SpeedClean" anti-kalkinė sistema, kuri pašalina kalkės ir nuosėdas su vienu valymo būdu.
  • "GROHE DreamSpray" puikus purškimo būdas, sukuriantis optimalų vandens paskirstymą puikiam dušui.
  •  

Dėžutė yra

1x 1 purškiamasis rankinis dušas su 9,5 l EcoJoy

Grohe Euphoria Cosmo rankinė dušo galvutė, 9,5l, chromas - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 27400000
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Grohe, Euphoria, Cosmo, rankinė dušo galvutė, 9, 5l, chromas, 27400000,