Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-30% Grohe Grohtherm 2000 new termostatinis dušo maišytuvas su lentynele  34469001-voniosguru.lt


     Friedrichas Grohe įmonę įkūrė 1936 m. Nuo tada prabėgo daugiau nei septynetas dešimtmečių, per kuriuos įgijo su nepranokstama kokybe, puikiu dizainu ir įspūdingomis technologijomis siejamą gamintojo reputaciją. Atsispirdama į savo nuolatinio technologijų tobulinimo istoriją, garsiąją dizainerių komandą ir kokybinius įsipareigojimus pirkėjams, GROHE sparčiai juda į priekį.

    GROHE Grohtherm 2000 (34469001) - tai naujasis termostatinis maišytuvas dušui. Šis maišytuvas padengtas specialiu Grohe "Starlight" chromu, kuris yra ilgaamžis ir išliks blizgus, net ir po ilgo laiko. Maišytuvas yra labai patogus, nes turi šleifą, kurį galima naudoti kaip lentynėlę duše. Grohe "Cool touch" technologija apsaugos Jūsų vaikus nuo nusideginimų, nes kad ir kokia karšta vandens srovė bėgtų, maišytuvas išliks šaltas. Kompaktinis termostato kartridžas yra itin patikimas ir greitai veikiantis. Tik nustačius vandens temperatūrą, ji per 3s. nusistatys ir išliks tolygi, be svyravimų.

Dvi valdymo rankenėlės - viena reguliuoja temperatūrą, kita vandens srovę. Vandens srovės rankenėlė turi Grohe Eco-mygtuką, kurį paspaudus, bus efektyviai panadojamas vanduo. Įvykus staigiems vandens temperatūros šuoliams, saugus maišytuvo užraktas turi 38 laipsnių temperatūra neleis jai šoktelti aukščiau. Taip bus apsaugota Jūsų oda nuo nusiplikymų karštu vandeniu. Maišytuve yra integruoti nešvarumų filtrai. Tai užtikrina maišytuvo ilgaamžiškumą.

 

Grohe Grohtherm 2000 new termostatinis dušo maišytuvas su lentynele 34469001 - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 34469001
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Grohe, Grohtherm 2000 new, termostatinis dušo maišytuvas, dušo maišytuvas su lentynele, 34469001