Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-25% Kaitinimo elementas Terma MOA-voniosguru.lt

Funkcionalu

Kaitinimo elementas MOA turi 5 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami led mėlynos šviesos lemputėmis. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujama lygi, kaitinimo elementas kaitina tol kol pasiekia reikiama temperatūra, tada pereina į budėjimo rėžimą ir taip taupo energijos sąnaudas.

Džiovinimo funkija

Šiame kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūra, o po 2 val. automatiškai grįš į žemesnę temperatūra. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

Protinga sistema

Dingus elektrai, kaitinimo elementas MOA prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

Saugumas

Kaitinimo elementas MOA yra su antiužšalimo apsauga.  Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau  5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi MOA tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y.  jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

Dizainas

Tenas MOA pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Kartu pateikiamas priedas maskuojantis laidą elementas. Su šiuo priedu Jūs galėsite gražiai pajungti laidą tiesiai į sieną ir išvengsite papildomo elektros lizdo ir nekabos laidas ant grindų.

Spalvos

Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

Galingumas

MOA tenas gali būti įvairių galingumų: 120W, 200W. 300W, 400W, 600W, 800W , 1000W. Tinklapyje pateikiame tik populiariausias galias. Kitas galias galima užsisakyti parašius mums elektroniu paštu.

Kaitinimo elementas Terma MOA - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: MOA
  • Garantija: 2 metai
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 8-10 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!