Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-28% Terma Dry kaitinimo elementas-voniosguru.lt

Šiolaikinio stiliaus Terma Dry kaitinimo elementas su paslėptu laidu

Funkcionalu

Kaitinimo elementas DRY dirba 48 laipsnių temperatūroje. DRY tenas turi galimy būti suprogramuotas ir pasirinktą temperatūros lygi. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujama lygi, kaitinimo elementas kaitina tol kol pasiekia reikiama temperatūra, tada pereina į budėjimo rėžimą ir taip taupo energijos sąnaudas.

Laikmatis

DRY kaitinimo elemente yra 1,2,3,4,5 val. laikmačio funkcija. Laikmatis veikimo principas yra: pasirenkate norima laiką, DRY kaitinimo elementas šildo pasirinktą laiką ir išsijungia kai laikas baigiasi.

Protinga sistema

Dingus elektrai, kaitinimo elementas DRY prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

Saugumas

Kaitinimo elementas DRY yra su antiužšalimo apsauga.  Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau  5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi DRY tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y.  jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

Dizainas

Tenas DRY pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Atskirai galima įsigyti maskuojantį elementą ir jo dėka paslėpti laidą sienoje. Sumontavus maskuojantį elementą nebereikės papildomo elektros lizdo ir išvengsite kabančio laido. 

Spalvos

Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

Galingumas

MOA tenas gali būti įvairių galingumų: 120W, 200W. 300W, 400W, 600W, 800W , 1000W. Tinklapyje pateikiame tik populiariausias galias. Kitas galias galima užsisakyti parašius mums elektroniu paštu.

Terma Dry kaitinimo elementas - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: DRY
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!