Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-29% ACO Easy Flow dušo trapas su įklijuojama plytele

Vietoje įprastų metalinių grotelių siūlome trapą su įklijuojama plytele. Klojant plyteles vonios kambaryje į trapo dangtelį įklijuojama tokia pat pytelė, kokiomis klojamas vonios kambarys. Tada grindų paviršius bus labai diskretiškas, o vanduo į trapą pakliūs per aplinkui esantį plyšį.

Dušo trapas ACO Shower skirtas tiek privatiems vonios kambarims, tiek viešbučiams, SPA ir reikreacijai. Naudojant dušo trapą galima higieniškai ir estetiškai įrangti patalpą be jokių barjerų, slenksčių ar didelių nuolydžių. ACO gaminiai užtikrina saugumą, higieną ir apkrovų atlaikymą.

Komplektas: trapo korpusas (apatinė dalis) ir trapo viršutinė dalis su hidroizoliaciniu flanšu, skirta įkijuojamai plytelei.

Savybės:

Trapo korpusas:

Horizontalus, DN50,
Vandens patvankos aukštis: 50 mm.
Viršutinė dalis:

Su hidroizoliaciniu flanšu,.
Skirta įkijuojamai plytelei.
Maksimalus dangtelio vidinis aukštis įskaitant plytelę yra 11,5 mm.

ACO Easy Flow dušo trapas su įklijuojama plytele

  • Prekės kodas: 5141.31.00 + 2500.05.00
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: ACO Easy Flow dušo trapas su įklijuojama plytele, 5141.31.00 + 2500.05.00