Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-29% Deante virtuvės maišytuvas su filtravimo sistema

Maišytuvas turi aeratorių, kurio dėka vandens srovė yra puikiai aeruota ir minkšta. Šis sprendimas pagerina naudojimo komfortą, kartu riboja vandens suvartojimą, o tai reiškia mažesnius mokesčius už komunalines paslaugas.

Z srauto klasė (4-9 l/min), leidžianti sumažinti vandens sąnaudas Srauto klasė reiškia, kad per minutę iš maišytuvo nuteka nuo 4 iki 9 litrų vandens. Srautas taip pat patogus naudoti, subtilus ir minkštas. Šis sprendimas yra idealus visur, kur kreipiate dėmesį į ekologinę ir ekonominę atsakomybę!

Maišytuvas su prijungimu prie vandens filtro yra puikus sprendimas kiekvienam, kuris vertina komfortą ir nuolatinę prieigą prie gėlo vandens. Maišytuvas turi jungiklį, kuris leidžia pasirinkti tekančio vandens šaltinį (filtruotą vandenį arba vandenį iš vandentiekio). Tokiu būdu ribojate vandens buteliuose pirkimą, plastiko suvartojimą ir šiukšlių išvežimo išlaidas, kartu rūpindamiesi natūralia aplinka! Maišytuvas turi atskirą filtruoto vandens kontūrą, kad nesusimaišytų su „vandentiekio vandeniu“. Šis sprendimas reikalauja iš anksto įrengti vandens filtravimo sistemą.

Deante virtuvės maišytuvas su filtravimo sistema

Turime sandėlyje
  • Prekės kodas: BCH_065M
  • Garantija: 7 metai
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €399 ir daugiau!

Žymės: Deante virtuvės maišytuvas su filtravimo sistema, BCH_065M, Maišytuvai