Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-13% HL sifonas dušo padėklui 40/50 x 80mm su nerūdyjančio plieno dangteliu-voniosguru.lt

      HL  Sifonas dušo padėklui su Ø 60 mm kanalo anga. HL514/SN-80


     HL Hutterer & Lechner GmbH kompanija įkurta 1950m Vienos priemiestyje.

     Miestelis Himberg. HL kompanijoje dirba apie 100 darbuotojų. Apyvarta siekia apie 30mln. Eur per metus. Yra įkurti Techniniai-informaciniai centrai daugelyje Pasaulio šalių.

       2015 metais tokių centų jau buvo sukurta 45 Pasaulio šalyse. Tai šeimos kompanija jau 65m metus gaminanti produktus, skirtus saugiai nuvesti nuotekų vandenis į jiems skirtą vietą bei apsaugoti pastatus nuo nuokekų vandenų iš išorinių tinklų.

       HL kompanija gamina įlajas plokštiems neeksploatuojamiems ir eksploatuojamiems stogams bei žaliesiems stogams, trapus balkonams ir terasoms. Didelis dėmesys skiriamas vidaus trapų gamybai, naujausioms technologijos bebarjerinėse dušų patalpose :dušo trapai bei latakai.

      Taip pat gaminami įvairūs sifonai kondensato nuvedimui nuo kondensionavimo įrenginių, oro asluokliai, sifonai kriauklėms ir plautuvėms, skalbimo mašinų ir indaplovių pajungimo sifonai.

      HL Hutterer & Lechner technologai ypatingai didelį dėmesį skiria produktų funkcionalumui, patikimui ir motavimo bei eksploatavimo paprastumui. Unikalus HL sprendimas – patentuotas „sauso tipo“ sifonas vidaus trapuose, kuris apsaugo trapus patalpas nuo blogo kvapo iš nuotekų sistemų net išgaravus vandeniui. Lietuvoje jau 18 metų puikiai vertinamas HL produktų funkcionalumas bei patikimumas.

HL sifonas dušo padėklui 40/50 x 80mm su nerūdyjančio plieno dangteliu - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: HL514/SN-80
  • Garantija: 2 metai
  • Kilmės šalis: Austrija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!