Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-25% ALPI potinkinis maišytuvas dušui NU-voniosguru.lt

Potinkinis Termostatinis maišytuvas dušui NU 55169. Su trim išėjimais.

Valdantis 3 vandens taškus.

Apatinės svirtelės pagalba nustatote norimą temperatūrą, o viršutinės rankenėlės pagalba reguliuojate srovės stiprumą ir pasirenkate norimą tašką (viršutinė galva, rankinis dušas arba vonios pripildymas).

ALPI – Italų  gamintojas nuo 1994m. specializuojasi termostatinių maišytuvų gamyboje, kaip sako gamyklos vadovai jiems svarbiausias argumentas pradedant gaminti termostatinius maišytuvus buvo vartotojų saugumas. Visi maišytuvai pasižymi saugumu, savo įšvaizda bei praktiškumu saugiai naudoti.

Termostatinis maišytuvas yra nepamainomas dušo įrangos komponentas norint patogiai ir saugiai mėgautis maudynėmis po dušu. Skirtingai nuo įprastų vandens maišytuvų, termostatinis maišytuvas vos per kelias sekundes leidžia nustatyti norimą vandens temperatūrą, kuri išlieka nepakitusi per visą prausimosi laiką.

Gamintojas suteikia 5 metų garantiją.

 

ALPI potinkinis maišytuvas dušui NU - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: NU 55169
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Alpi, termostatinis maišytuvas