Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-31% Grohe Grohtherm SmartControl potinkinis termostatinis maišytuvas 2 krypčių išbėgimas su potinkine dalimi-voniosguru.lt

     Grohe Grohtherm SmartControl potinkinis maišytuvas su dviem išėjimo kryptimis, chromo spalvos. Maišytuvo paviršius padengtas chromu todėl yra itin lengvai prižiūrimas. Paspaudžiant mygtuką galimą keisti srovę į pilnai bėgančią ir EcoJoy rėžimą, kurio metu išbėgančio vandens kiekis sumažės iki 40 procentų, tačiau nesumažins malonumo maudantis. Termostatinis kartridžas užtikrins kokybišką ir ilgaamžį maišytuvo veikimą bei neleis jums nusideginti karštu vandeniu kadangi turi saugumo rėžimą. Esant vandens srovės svyravimams, ar netyčia nustačius per daug karštą vandenį. SafeStop neleidžia didėti vandens temperatūrai jeigu ji viršija 38 laipsnius. Maišytuvo B išėjime vandens srovė teka 24 litrais per minutę, C išėjime - 26 litais per minutę.
Priežiūra: Nenaudokite valymui šveitimo kempinėlių, šveitiklių, tirpiklių arba valiklių, kurių sudėtyje yra rūgščių, kalkių šalinimo priemonių, maistinio acto ir valiklių su acto rūgštimi.

Grohe Grohtherm SmartControl potinkinis termostatinis maišytuvas 2 krypčių išbėgimas su potinkine dalimi - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 29124000+35600000
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!