Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-35% Dušo galvutė Grohe Euphoria Cosmopolitan 27367000-voniosguru.lt

   GROHE gaminiai užtikrina idealią vandens srovę, kad visuomet galėtumėte mėgautis vandens teikiamais malonumais. Sumaniai suderintas dizainas bei vidaus detalės užtikrina gerokai mažesnes vandens sąnaudas. Analogų neturintys gaminiai išsiskiria optimalia kokybės, dizaino ir pažangių technologijų derme. GROHE gaminių grožis slypi ne tik detalėse, o jų dizainas nėra vien funkcijų įdiegimas, suteikiant atitinkamas formas. GROHE bendrovė didžiuojasi savo gaminių kokybe ir eksploatacinėmis savybėmis. GROHE gali užtikrintai pareikšti, jog gaminiai, medžiagos ir gamybos procesai atitinka pačius aukščiausius standartus – jie patikrinti moderniausiais bandymais.
Pagrindinės funkcijos:

     Dušo galvutė Grohe Euphoria Cosmopolitan 27367000, tai išskirtinio dizaino Grohe dušo galvutė. Ji pasižymi itin kokybiška chromuota danga -GROHE StarLight®. Be to, toks paviršius yra daugiau atsparus įbrėžimams ir blukimui lyginant su standartiniu chromuotu kitų gamintojų padengimu.

  • SpeedClean suteikia galimybę lengvai nuvalyti susidariusias kalkes.
  • Universali jungtis, tinka visoms standartinės dušo žarnoms

Dušo galvutė Grohe Euphoria Cosmopolitan 27367000 - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 27367000
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Dušo galvutė, Grohe, Euphoria Cosmopolitan, 27367000,