Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-26% TECElux Mini vandens nuleidimo klavišas "touch-free" baltas

TECElux Mini – elektroninė vandens nuleidimo plokštelė iš stiklo, pritaikyta TECE vandens bakeliui. Vanduo nuleidžiamas neprilietus arba švelniai palietus mygtuko sritį. Atstumo jutiklis, atpažinęs prie tualeto priėjusį asmenį, įjungia šviečiantį mygtuko plotą, kuris padeda susiorientuoti tamsoje.

Stiklinė vandens nuleidimo plokštelė  montuojama  maždaug  1 m aukštyje, montuojama lygiai su sienos paviršiumi. 
ELEKTRONINĖS FUNKCIJOS
Jutiklis nustato, kada asmuo artėja prie unitazo, ir tik tada apšviečia vandens nuleidimo mygtukus. Vanduo nuleidžiamas neprilietus arba paprasčiausiai palietus mygtuko sritį.

Programuojamas nuotolinio valdymo pultelis leidžia individualiai nustatyti atpažinimo diapazoną, įjungimo laiką arba rodinio šviesumą. Juo taip pat galima nustatyti atskirų funkcijų, pvz., higieniško arba apsauginio vandens nuleidimo, intervalus.

 

Funkcijos naudojant programuojamą nuotolinio valdymo pultelį:

 • Jutiklio atpažinimo diapazonas
 • Higieniškas vandens nuleidimas
 • Įjungimo laikas
 • Apsauginis vandens nuleidimas
 • Ekrano apšvietimo ryškumas
 •  TECElux Mini schwarz 

  TECElux Mini Nuleidimo plokštelė su elektroniniu, bekontakčiu "touch-free" nuleidimo mechanizmu (9240960). Plokštelės komplekte taip pat yra transformatorius su pajungimo laidais. Inovatyvaus dizaino bei funkcionalumo klavišas pasižymi bekontakčiu vandens nuleidimu. Tai reiškia, jog nebūtina liesti klavišo, norint aktyvuoti vandens nuleidimą. Atstumo jutiklis, atpažinęs prie tualeto priėjusį asmenį, įjungia šviečiantį mygtuko plotą, kuris taip pat padeda susiorientuoti tamsoje.

  Nuleidimo klavišo spalva - balta (stiklo paviršius)

TECElux Mini vandens nuleidimo klavišas "touch-free" baltas

 • Prekės kodas: 9240960+9240970
 • Garantija: 2 metai
 • Kilmės šalis: Vokietija
 • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
  Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: TECElux Mini vandens nuleidimo klavišas "touch-free" baltas, 9240960+9240970