Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-17% Laufen Kartell pastatomas ant stalviršio praustuvas - dubuo 420x420 mm 812331

Pilnai išpildytas vonios kambario projektas įkvėptas legendinio dizaino Kartell su aukščiausio lygio Laufen kokybę.
Viena vertus ,Kartell, Italija, kūribiškumas, spalvingumas.Tai šeimos kompanija kuri pasižymėjo dizaino istorijoje ir padarė revoliucija plastikinių gaminių naudojime daugiau nei 60 metų.
Kita vertus, Laufen, Šviecarija, griežta ir patikima. Jau 120 metų įsipareigojusi sukurti kultūra vonios kambaryje ir stulbinančias inovacijas keraminėje santechnikoje. Tai yra bendras, puikus, inovatyvus projektas, kuris reikalavo daugiau nei 3 metus pastovių tyrimų, kad sukurti Kartell kolekcija.
Standi keraminių gaminių geometrija yra atsveriama įvairiaspalvio lengvumo skaidraus plastiko elementais. Nekalbant apie pirmines spalvas Kartell by Laufen nustato spalvotus šviesius horizontus į laisvą namo erdvę, kur pojūtis persiduoda į emocija. Įtrauktas į naują Kartell by Laufen vonios kambarį yra revoliucija SaphirKeramik technologijai, medžiaga kuri leidžia suteikti keramikai charakterį kuris buvo neįmanomas iki šiandien. SaphirKeramik yra plona, per pus lengvesnė nei ankstesnė keramika ir vienoda tik savo nepakartojaamu mechaniniu atsparumu.

Laufen Kartell pastatomas ant stalviršio praustuvas - dubuo 420x420 mm 812331

  • Prekės kodas: 812331
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Šveiracija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Laufen, Kartell pastatomas ant stalviršio praustuvas, 812331