Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-25% Rankšluosčių džiovintuvas gyvatukas "ZIGZAG"-voniosguru.lt

 

Išskirtinio dizaino “Terma” gamintojo rankšluosčių džiovintuvas “Zigzag”, sukurtas pagal klientų pageidavimus, puikiai tinka tiems kurie nori išskirtinumo ir praktiškumo. Gyvatukas puikiai tinka rankšluosčių džiovinimui, yra patogus ir praktiškas taip pat rankšluosčių džiovintuvas taps puikus jūsų vonios kambario akcentas!  Jus galėsite pasirinkti norimus matmenys, spalvas galėsite rinktis iš gamintojo pateikto spalvyno arba iš RAL paletės – tai puiki galimybė tiems kas nori paslėpti gyvatuką arba padaryti jį kaip tik matomu.

Rankšluosčių džiovintuvas gali būti:

 

  • vandeninis,  papildomai reikia įsigyti termoreguliatoriu
  • elektrinis, papildomai reikia įsigyti kaitinimo elementa (tena)
  • kombinuotas, šildomas tiek elektra tiek vandeniu, papildomai reikia įsigyti tena ir reguliatoriu.

 

Įspėjimas: senos statybos daugiabučiuose ir namuose, kuriuose rankšluosčių džiovintuvas jungiamas prie karšto vandens sistemos, šio džiovintuvo naudoti negalima.

 

Rekomenduojame pasirinkti teno galingumus pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas: 600x500 (300W); 835x500 (300W); 1070x500 (400W); 1310x500 (600W); 1545x500 (600W); 1780x500 (600W)

 

Spalva galite pasirinkti paspaudus ant pasirinkimo.

 

 

 

Rankšluosčių džiovintuvas gyvatukas "ZIGZAG" - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: Zigzag
  • Garantija: 8 metai
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 8-10 savaičių.

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: gyvatukas, džiovintuvas, zigzag, elektrinis, kombinuotas