Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
Termostatinė dušo sistema ALPI BLUE-voniosguru.lt

ALPI – Italų  gamintojas nuo 1994m. specializuojasi  vonios maišytuvų ir dušo sistemų gamyboje, kaip sako gamyklos vadovai jiems svarbiausias argumentas pradedant gaminti termostatinius maišytuvus buvo vartotojų saugumas. Visi maišytuvai pasižymi saugumu, savo įšvaizda bei praktiškumu saugiai juos naudoti.

Visi maišytuvai pasižymi saugumu, savo įšvaizda bei praktiškumu saugiai naudoti.

ALPI Blue Termostatinis maišytuvas yra nepamainomas dušo įrangos komponentas norint patogiai ir saugiai mėgautis maudynėmis po dušu. Skirtingai nuo įprastų vandens maišytuvų, termostatinis maišytuvas vos per kelias sekundes leidžia nustatyti norimą vandens temperatūrą, kuri išlieka nepakitusi per visą prausimosi laiką.

 

Gamintojas suteikia 5 metų garantiją.

Termostatinė dušo sistema ALPI BLUE - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: CL 59RM7151 CR
  • Garantija: 5 metai
  • Kilmės šalis: Italija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Alpi, Blue, Termostatinė dušo sistema