Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos.
-24% Dušo galvutė Hansgrohe Pura Vida 120 mm 1jet, balta/chromuota 28558400-voniosguru.lt

    Hansgrohe PuraVida 120 Air 1jet (28558400) - Tai rankinio dušo galvutė, kurios ilgis siekia 15cm ! Todėl ji priskiriama  "XXL performance" dušo galvoms. Maudantis ji padengs didesnę kūno dalį vandeniu, nei įprastinės dušo galvutės. Nors ir atrodytų, jog sukurdamos kur kas didesnį malonumą duše, šios dušo galvutės sunaudoja didelį kiekį vandens, tačiau taip nėra. Turėdama "Air power" technologiją, kuri tekantį vandenį sumaišo su oru, dušo galvutė suvartoja vandens tiek pat kiek ir įprastinės dušo galvos.

         Maksimalus vandens pralaidumas 16 litrų per minutę. Vandens tekmės rėžimas- lietaus kritimo efektas, maišytas su oru. Taip pat ši dušo galvutė turi šiukšlių filtrą bei "Quick clean" technologiją, kuri padės lengviau nuvalyti nešvarumus ir kalkes nuo aeratoriaus.

       PuraVida serija- 2014 metų naujiena. Šios serijos gaminiai pasižymi inovatyviu dizainu bei spalvų pasirinkimu. Galima rinktis iš visiško chromo spalvos ir baltos spalvos su chromo detalėmis.

 

Dušo galvutė Hansgrohe Pura Vida 120 mm 1jet, balta/chromuota 28558400 - Voniosguru.lt

  • Prekės kodas: 28558400
  • Garantija: 2 metai
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Prieinamumas: Pristatome per 2-4 d.d.
    Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už €295 ir daugiau!

Žymės: Dušo galvutė, Hansgrohe, Pura Vida 120 mm 1jet, , 28558400